НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

     Розпорядження голови селищної ради «Про підготовку Стратегії розвитку Володарської селищної територіальної громади на 2021- 2027 роки»

ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ

     Володарська селищна  рада розробляє Стратегію розвитку Володарської селищної територіальної громади на 2021- 2027 роки (далі - Стратегія).

     У проєкті Стратегії будуть враховані основні положення Стратегії сталого розвитку України до 2030 року, Державної стратегії регіонального розвитку на  2021-2027  роки, Стратегії розвитку Київської області на період до 2027 року, відповідні плани заходів з їх реалізації.

     Найважливішим етапом розробки Стратегії є збір проєктних ідей.

     Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Володарської селищної територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проєктів.

Проєктні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

     1. Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

     2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

     3. Термін реалізації проєкту – не пізніше 2027 року.

     4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається:

     Форма подання пропозицій проєктних ідей Приклад для заповнення форми подання пропозицій проєктних ідей

     5. Проєктна ідея стосується: транспортної інфраструктури, житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери, культури, фізичної культури та спорту, підтримки сім’ї, захисту дітей, реалізації молодіжної політики, економіки і підприємництва, сільського господарства, туризму, екології та безпеки життєдіяльності.

      Проєктна ідея має бути надіслана до 24.05.2021.

      Заповнені форми надсилайте на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Опитування мешканців та представників бізнесу Володарської селищної територіальної громади щодо розробки Стратегії розвитку громади

     Важливою складовою роботи над розробкою Стратегії розвитку громади є врахування думки мешканців та місцевої бізнес-спільноти. Тому це опитування проводиться для визначення основних проблем, які на думку мешканців та бізнесу  існують в громаді, та перспектив розвитку громади на довгостроковий період.

     Заздалегідь вдячні за приділений час та активність!

     Посилання на анкети:

     Опитування мешканців

     Опитування бізнесу

You have no rights to post comments

   

e-mail: volodarka.gromada@gmail.com

Hosting Ukraine

   

площа Миру, 4,

смт Володарка, Білоцерківський район

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-21-24, 5-06-65

   
© Володарська селищна територіальна громада