Рекомендуємо  

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Київська обласна державна адміністрація

   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 19

Вчора 63

За тиждень 385

За місяць 962

Всього 41743

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   
Погода

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

     Відповідно до розпорядження селищного голови від 23.03.2021 № 29 «Про скликання ІІІ позачергової сесії Володарської селищної ради VІІІ скликання» 16 квітня 2021 року 0 10-00 відбудеться пленарне засідання ІІІ позачергової сесії селищної ради. Місце проведення: площа Миру, 4, смт Володарка.

     До  проєкту порядку денного пропонується  включити питання:

 1. Про внесення змін до рішення  І сесії (ІІ засідання) Володарської селищної ради VІІІ скликання від 11 грудня 2020 року № 21- 01(ІІ) –VІІІ «Про утворення виконавчого комітету Володарської селищної ради та затвердження його  персонального складу».
 2.  Про закріплення депутатів  Володарської селищної  ради VIIІ скликання за населеними пунктами Володарської територіальної громади.
 3.  Про затвердження угод про соціально-економічне партнерство.
 4.  Про вступ до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація інвестиційно-привабливих громад» .
 5.  Про затвердження змін до Програми фінансової підтримки КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ВОЛОДАРСЬКА ЛІКАРНЯ» на 2021 рік .
 6. Про затвердження структури та граничної чисельності КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ВОЛОДАРСЬКА ЛІКАРНЯ» на 2021 рік у новій редакції .
 7. Про затвердження змін до фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ВОЛОДАРСЬКА ЛІКАРНЯ» на 2021 рік .
 8. Про затвердження змін до фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» на 2021 рік .
 9. Про затвердження Програми розвитку паліативної допомоги у Володарській територіальній громаді на 2021-2025 роки .
 10. Про звіт про фінансово-господарську діяльність КП «Володарка» за 2020 рік .
 11. Про внесення змін до рішення 2 позачергової сесії (ІІ засідання) Володарської селищної ради VІІІ скликання від 12.02.2021 № 96-02(ІІ)-П-VІІІ .
 12. Про внесення змін до рішення 2 позачергової сесії (ІІ засідання) Володарської селищної ради VІІІ скликання від 12.02.2021 № 99-02(ІІ)-П-VІІІ .
 13. Про затвердження змін до Програми «Призовна дільниця» на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії селищної ради від 12 лютого 2021 року № 97-02(ІІ)-П-VІІІ .
 14. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Володарської селищної ради у новій редакції .
 15. Про затвердження Положення про порядок списання об’єктів комунальної власності Володарської територіальної громади .
 16. Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Володарської територіальної громади на праві господарського відання або оперативного управління .
 17. Про затвердження актів приймання-передачі об’єктів, майна, транспорту комунальної власності  Володарської територіальної громади .
 18. Про затвердження акта приймання-передачі майна, інших необоротних матеріальних активів, що закріплені за Володарським районним будинком культури (код ЄДРПОУ 05531417), із спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Володарської територіальної громади .
 19. Про затвердження загального переліку об’єктів, майна, транспорту та основних засобів комунальної власності Володарської територіальної громади.
 20. Про закріплення комунального майна Володарської територіальної громади за КП «Володарка» .
 21. Про затвердження Програми розвитку системи освіти Володарської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.
 22. Про затвердження Положення про преміювання обдарованих дітей Володарської територіальної громади та педагогічних працівників, які підготували переможців та призерів .
 23. Про проведення  конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів загальної середньої  освіти Володарської  селищної ради .
 24. Про проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про створення ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «ВОЛОДАРСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» та його філій» .
 25. Про затвердження Володарської селищної комплексної програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина - успішна країна» на період до 2025 року .
 26. Про затвердження контракту з директором ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ .
 27. Про призначення директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА КЛУБНА СИСТЕМА» .
 28. Про внесення змін до бюджету Володарської селищної ради Білоцерківського району на 2021 рік та додатків до нього .
 29. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства .
 30. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд .
 31. Про затвердження гр. Марценюку А.М. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів .
 32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сачук Н.В. для ведення індивідуального садівництва.
 33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марчук О.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .
 34. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд
 35. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (спільна часткова власність) .
 36. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Остапчуку Ю.А. для ведення особистого селянського господарства .
 37. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд .
 39. Про надання гр. Житнику О.М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд .
 40. Про надання гр. Буртан Т.В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства .
 41. Про припинення права користування земельними ділянками, які надані для ведення особистого селянського господарства.
 42. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється, що перебувають у власності  гр. Іванова В.П.
 43. Про затвердження проєкту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки гр. Гордійчук Т.А..
 44. Про затвердження проєкту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки ТОВ «УКТАУЕР».
 45. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності .
 46. Про внесення змін до рішення сесії Петрашівської сільської ради від 18.03.2020 № 153-30-VII .
 47. Про надання гр. Каплун Т.Б. дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на умовах оренди для будівництва і обслуговування об’єктів торгівлі .
 48. Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .
 49.  Про погодження технічних документацій із землеустрою ТОВ «Городище- Пустоварівська аграрна компанія» .
 50. Про скасування рішення сесії Гайворонської сільської ради від 15.10.2020 № 346-42-VII .
 51. Про відмову ТОВ «Експерт-Грас» у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок .
 52. Про відмову гр. Рибченко О.В. у затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 53. Про відмову громадянам у наданні дозволів на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок державної власності .
 54. Про відмову гр. Шацькій С.І. у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
 55. Про відмову ТОВ СП «ВОЛОДАР» у затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 56. Про відмову у затвердженні проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок державної власності.
 57. Про відмову громадянам у затвердженні проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок.
 58. Про відмову гр. Кравчук О.Г. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .
 59. Про відмову гр. Мельнику В.С. у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .
 60. Про відмову гр. Селезньову А.О. в затвердженні звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок .
 61. Про передачу земельних ділянок у тимчасове користування на умовах оренди .
 62. Різне.

 

You have no rights to post comments

   

e-mail: volodarka.gromada@gmail.com

Hosting Ukraine

   

площа Миру, 4,

смт Володарка, Білоцерківський район

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-21-24, 5-11-57

   
© Володарська селищна територіальна громада