Рекомендуємо  

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Київська обласна державна адміністрація

regcenter

   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 3

Вчора 67

За тиждень 177

За місяць 177

Всього 35472

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   
Погода

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

     До участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА КЛУБНА СИСТЕМА» подали документи: Лагошна Оксана Віталіївна.

     Приєднані файли: 

     О.ЛАГОШНА. Автобіографія

     О.ЛАГОШНА. Заява

     О.ЛАГОШНА. Характеристика

     О.ЛАГОШНА. Мотиваційний лист

     О.ЛАГОШНА. Диплом

     О.ЛАГОШНА. Паспорт

     О.ЛАГОШНА. Рекомендаційний лист №1

     О.ЛАГОШНА. Рекомендаційний лист №2

     Відповідно до ч. 6 ст. 21-4 Закону України "Про культуру" усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) органу управління, які передаються конкурсній комісії.

     Шановні депутати, старости сіл, керівники комунальних установ, закладів, підприємств Володарської територіальної громади, посадові особи місцевого самоврядування,  у тому числі, які припинили  діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування у 2020 році.    1 січня 2021  року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

     Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»  до 01 квітня 2021 року Вам необхідно подати електронну декларацію за 2020 рік на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗКhttps://nazk.gov.ua/.

     Просимо Вас відповідально поставитись до змісту інформації, яку ви зазначаєте у декларації.

     У розділі "Декларування" на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції є текстові роз'яснення щодо заповнення кожного розділу декларації.

     https://cabinet.sfs.gov.ua/login - на сайті Державної фіскальної служби України, за допомогою кваліфікованого електронного підпису, можна отримати довідку про доходи;

     https://portal.pfu.gov.ua/ - на сайті ПФУ за домогою кваліфікованого електронного підпису, можна отримати інформацію про доходи пенсіонера;

     https://kap.minjust.gov.ua/ - на сайті Мін'юсту, за домогою кваліфікованого електронного підпису, можна отримати інформацію про належне нерухоме майно; 

     https://education.zakupki.prom.ua/yak-fizichniy-osobi-otrimati-elektronniy-tsifroviy-pidpis-etsp/ - тут описано, як можна отримати кваліфікований електронний підпис, наприклад, у системі приват-24. Крім того, ключі можна отримати і у інших кваліфікованих надавачів, таких ДП "ДІЯ" та ін. (https://czo.gov.ua/ca-registry).

     Звертаємо також вашу увагу на те, що неподання та\або несвоєчасне подання декларації тягне за собою відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

Відділ управління персоналом та боротьби

з корупцією апарату селищної ради

020056ss b803До вашої уваги представлено 11 номінацій:

«Афіна Володарщини» – працівниці галузі освіти.

«Земний янгол» – працівниці охорони здоров’я.

«Її руки пахнуть хлібом» – працівниці сільського господарства.

«Творча особистість року» – працівниці сфери культури.

«Бізнес-леді» – приватні підприємці громади.

«Дбайливе серце» – працівниці соціальної сфери.

«Зірка спортивного олімпу» – спортсменки громади.

«Майстриня року» – майстрині ужитково-прикладного мистецтва.

«Фея краси» – майстрині краси громади.

«Привітна працівниця сфери обслуговування» – працівниці торгівлі та побутового обслуговування населення.

«Берегиня у погонах» – працівниці правоохоронних органів, МНС та військовослужбовці.

     Умови конкурсу: на офіційній сторінці Facebook селищної ради під номінацією (в коментарях до картинки ) напишіть прізвище, ім’я, місце роботи та та населений пункт в якому проживає конкурсантка, яка, на вашу думку, заслуговує уваги та подяки за свою працю (можна додати фото). Переможниць конкурсу «Жінка року» буде нагороджено цінними подарунками на святковому концерті до 8 Березня. Конкурс триватиме до 3 березня. Оголошення результатів – 5 березня. Переможниць визначатимемо за найбільшою кількістю прізвища тієї чи іншої конкурсантки.

  Карантин   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 № 104, протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради від 25.02.2021 № 4 та в зв’язку з підвищенням рівня захворюваності серед працівників селищної ради ПРИЙОМ ГРОМАДЯН керівництвом та посадовими особами Володарської селищної ради ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ!

     Для працівників Володарської селищної ради вводиться масковий режим!

    Дякуємо за розуміння.

ogol1     30 березня 2021 року о 10:00 відбудуться установчі збори Громадської ради при Білоцерківській районній державній адміністрації, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 2 (3-й поверх, зал засідань), м. Біла Церква.

     До участі запрошуються представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території  України.

     Документи для участі в установчих зборах приймаються до 16 березня 2021 року.

    Довідки за телефоном: (097) 135-98-78 – Сергій Хіврич

    E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

e-mail: volodarka.gromada@gmail.com

Hosting Ukraine

   

площа Миру, 4,

смт Володарка, Білоцерківський район

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-21-24, 5-11-57, 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська територіальна громада