Календар новин  

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

Рекомендуємо  

prezident
vr
uryad
rada
kyevrada
rda
regcenter
regcenter
   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 3

Вчора 54

За тиждень 637

За місяць 1363

Всього 32520

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   
Погода

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

Шановні жителі Володарської територіальної громади!


       Щиро вітаю вас із Днем Соборності України! 22 січня 1919 року увійшло до національного календаря як величне державне свято. Урочистий акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній незалежній державі.
       Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо зробити рідну країну економічно й духовно багатою, а Соборну Україну – могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено.
У цей святковий день бажаю всім мешканцям громади міцного здоров’я, натхнення, добробуту, злагоди і миру! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас для здійснення високої мети – процвітання нашого краю, Володарщини, всієї України!


З повагою Володарський селищний голова
Олександр Ференець.

den sobornosti

       «Віднині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України» - так звучали 102 роки тому слова Акта Злуки двох Українських Республік (Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки) в одну самостійну соборну Українську державу. 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані оголошено про об’єднання західноукраїнських земель з Наддніпрянщиною. Наступного дня в оперному театрі цей Акт проголосили всі 400 делегатів трудового конґресу.

        На Софійській площі Києва здійснилася споконвічна мрія українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Виголошений Акт Злуки став могутнім впливом волі українців до етнічної й територіальної консолідації.

        Об’єднання мало й практичне значення, адже і Галичина і Наддніпрянська Україна потребувала концентрації збройних сил та взаємної допомоги для захисту своїх територій від іноземного військового втручання: із заходу сунула польська армія Пілсудського, а більшовицькі війська Троцького рухалися до Києва.

       20 січня 2021 року відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку гуманітарної сфери, земельних відносин  та охорони навколишнього природнього середовища.

       На комісії були розглянуті питання, які будуть винесені на 2 позачергову сесію Володарської селищної ради.

IMG4

     20 січня 2021 року Володарщину відвідав заступник Міністра у справах ветеранів України, керівник Оперативного штабу при Міністерстві з питань координації надання допомоги під час пандемії СОVID-2019 найбільш вразливій категорії ветеранів війни Олексій Ілляшенко, щоб зустрітися з нашим земляком, учасником ООС на Донбасі (АТО) Романом Ганецьким по питанню організації проведення лікування (або протезування) Романа, який має статус особи з інвалідністю та потребує такого лікування, а також із загальних питань, якими опікується Міністерство у справах ветеранів та потребують вирішення при взаємодії і злагодженій роботи з органами місцевого самоврядування.

     У зустрічі, яка відбулася удома в Романа Ганецького, взяли участь також директор департаменту соціального захисту населення Київської ОДА Ігор Мещан, Сергій Тріскач - Голова Г О «Українська асоціація інвалідів АТО», голова Володарської організації учасників АТО Сергій Селезень, керуючий справами виконавчого комітету Володарської селищної ради Леся Ганецька, начальник відділу соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Ткаченко, представники волонтерських організацій.

    Після зустрічі з ветераном, Олексій Ілляшенко, Ігор Мещан та Ольга Ткаченко зустрілися з першим заступником Володарського селищного голови Юрієм Слободським та заступником селищного голови Олександром Гончаруком.

    За результатами конструктивного діалогу учасники зустрічі домовилися про налагодження постійного зв’язку між керівництвом нашої громади та Міністерством у справах ветеранів України, зокрема, у питанні організації охорони могил загиблих воїнів та обелісків від проявів вандалізму, а також про спільну роботу виконавчого комітету Володарської селищної ради, відділу соціального захисту населення райдержадміністрації та департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації щодо безперервності надання соціальних послуг жителям Володарської громади у період реформування органів влади та місцевого самоврядування та забезпечення прав і соціальних гарантій найбільш незахищених категорій населення.

Виконавчий комітет селищної ради

IMG1IMG2IMG3

ВОЛОДАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 12 січня 2021 року                                    № 1

смт Володарка

Про скликання ІІ позачергової сесії

Володарської селищної ради VІІІ скликання

   
   

площа Миру, 4,

смт Володарка, Білоцерківський район

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-21-24, 5-11-57, 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська територіальна громада