Нові публікації  

   

Календар новин  

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Рекомендуємо  

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Київська обласна державна адміністрація

   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 51

Вчора 101

За тиждень 235

За місяць 1086

Всього 39025

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   
Погода

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

     Депутати розглянули та прийняли рішення винести на затвердження сесії Положення про відділ соціального захисту населення Володарської селищної ради в новій редакції.

     Основними завданнями відділу є забезпечення дотримання встановлених законодавством гарантій щодо соціального захисту населення Володарської територіальної громади.

     Також депутати прийняли рішення винести на розгляд сесії проєкти рішень щодо закріплення депутатів Володарської селищної ради VIIІ скликання за населеними пунктами Володарської територіальної громади та введення до складу виконавчого комітету Володарської селищної ради Олександра Шевчука, старосту села Петрашівка.

     Крім цього депутати обговорили питання щодо вступу селищної ради до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація інвестиційно-привабливих громад».

23

145

     Майнові питання.

    Депутати розглянули та прийняли рішення винести на затвердження сесії акти приймання-передачі об’єктів, майна, транспорту комунальної власності Володарської територіальної громади та акт приймання-передачі майна, інших необоротних матеріальних активів, що закріплені за Володарським районним будинком культури, зі спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Володарської територіальної громади.

    Також винесли на затвердження сесії загальний перелік об’єктів, майна, транспорту та основних засобів комунальної власності Володарської територіальної громади станом на 01 січня 2021 року.

    Затвердження положень. Депутати прийняли рішення винести на затвердження сесії ряд положень.

Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Володарської територіальної громади на праві господарського відання або оперативного управління.

    Дане положення визначає порядок закріплення майна комунальної власності Володарської територіальної громади за підприємствами, установами, організаціями, засновником яких є Володарська територіальна громада в особі Володарської селищної ради.

    Положення про порядок списання об’єктів комунальної власності Володарської територіальної громади.

    Це положення визначає механізм списання об’єктів комунальної власності Володарської територіальної громади, якими є об’єкти незавершеного будівництва (незавершені капітальні інвестиції в необоротні матеріальні активи), матеріальні активи, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами), інші необоротні матеріальні активи.

    Крім цього депутати обговорили питання про внесення змін до бюджету Володарської селищної ради Білоцерківського району на 2021 рік та затвердження змін до фінансових планів КНП ВСР «Володарська лікарня» та КНП ВСР «Володарський ЦПМСД» 2021 рік.

20210413 10055820210413 100852

20210413 10051720210413 10211020210413 10265220210413 105344

Київська область, 12 квітня 2021

     ДТЕК Київські регіональні електромережі пропонує власникам електрообладнання нові формати взаємодії для передачі в управління ОСР транзитних абонентських мереж, до яких приєднані інші клієнти. Це необхідний крок для підвищення надійності електропостачання та вирішення проблем тривалих перерв в подачі світла клієнтам через аварії на абонентському обладнанні.

 Компанія ДТЕК Київські регіональні електромережі піклується про своїх клієнтів та надійність електропостачання. Тому звертається до клієнтів-власників транзитних абонентських мереж з пропозицією оформлення договору спільного користування мережами, що знаходяться в їх власності або договору на оперативне чи оперативно-технічне обслуговування мереж.

Фахівці ДТЕК Київські регіональні мережі проводять планові роботи     ДТЕК Київські регіональні електромережі систематично здійснює капітальний та поточний ремонт електромереж та енергообладнання, проводить чистку трас ліній електропередачі. Навіщо проводять планові роботи, чому під час їх виконання вимикають світло та як про це дізнатися заздалегідь, – пояснюють в компанії.

     Мережі – одна із найважливіших складових інфраструктури. Протяжність мереж у Київській області становить понад 47 тис. км. Це майже така ж протяжність, як мереж автомобільних доріг державного значення – 52 тис. км. Енергетичні об’єкти потребують постійної діагностики та модернізації. Для цього спеціалісти компанії системно проводять планові роботи. Це дозволяє попередити можливі несправності та забезпечити безперебійну подачу напруги в оселі клієнтів.

    Щоб не траплялося аварій на обладнанні, спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі виявляють потенційно проблемні ділянки та включають їх в план заміни, ремонту та технічного обслуговування.

    «ДТЕК діє в інтересах України – оновлює мережі та енергетичну інфраструктуру регіону, для того, щоб в будинку кожного клієнта було світло і комфорт. На ремонт і розвиток енергоінфраструктури у цьому році ДТЕК Київські регіональні електромережі спрямує понад 700 млн грн. Це дозволить виконати ремонт 3826 кілометрів ліній електропередачі, 1485 трансформаторних пунктів 10/0,4 кВ та 204 підстанцій 35-110 кВ. Завдяки цим роботам зменшиться кількість аварій, а отже у клієнтів рідше непередбачувано зникатиме світло», – зазначив генеральний директорДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

     09 квітня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Володарської селищної ради. На розгляд загалу було винесено 23 питання порядку денного.

     Про програму «Щаслива родина – успішна країна»

     З метою всебічної та комплексної підтримки сім’ї, попередження насильства в сім’ї, забезпечення конституційних прав і законних інтересів дітей, оздоровлення та відпочинку дітей, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, сприяння демографічному розвитку виконавчим комітетом прийнято рішення про схвалення проєкту Володарської селищної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» на період до 2025 року.

    Про програму розвитку паліативної допомоги

    Членами виконавчого комітету одноголосно схвалено проєкт Програми розвитку паліативної допомоги у Володарській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

    На відміну від спеціалізованого медичного втручання, орієнтованого на виліковування хвороби, паліативна допомога спрямована на полегшення фізичного страждання хворого – подолання болю та усунення інших негативних проявів хвороби, підтримку його духовного та емоційного стану, а також намагається сприяти покращенню умов життя хворого та його оточення.

    Про Програму розвитку системи освіти

    На засіданні виконавчого комітету схвалено проєкт Програми розвитку системи освіти Володарської селищної ради на 2021-2025 роки.

    Дана програма передбачає удосконалення мережі закладів дошкільної освіти, забезпечення умов для вибору учнями профілю навчання відповідно до їхніх здібностей та інтересів, інформатизацію освітнього процесу, оновлення матеріально-технічного забезпечення.

   

e-mail: volodarka.gromada@gmail.com

Hosting Ukraine

   

площа Миру, 4,

смт Володарка, Білоцерківський район

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-21-24, 5-11-57, 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська територіальна громада