Коли потрібно доводити родинні відносини у суді ?

Справи щодо встановлення факту родинних відносин є досить поширеними. Адже з наявністю споріднення між людьми виникає багато юридичних наслідків: право на спадщину, право на пенсію у зв’язку із втратою годувальника, одержання компенсації тощо. І нерідко на заваді реалізації особистих чи майнових прав постає помилка в прізвищі чи імені людини в свідоцтві про народження чи паспорті, або втрата документу. Тоді факт родинних відносин доводиться встановлювати через суд.

Трудовий договір — це угода щодо здійснення і забезпечення трудової функції. За трудовим договором працівник зобов`язаний виконувати роботу з визначеної однієї або кількох професій, спеціальностей, посади відповідної кваліфікації, виконувати визначену трудову функцію в діяльності підприємства. Після закінчення виконання визначеного завдання трудова діяльність не припиняється. Предметом трудового договору є власне праця працівника в процесі виробництва.

  1. Як діяти, якщо на автомобіль впало дерево та хто має відшкодувати збитки

Як говорить вислів з популярної пісні «У природи немає поганої погоди», проте, часом трапляється так,що на зміну теплим сонячним дням приходять шквальні вітри, інколи сильні урагани, внаслідок яких страждають люди, будівлі, авто. Як бути, коли Ваше авто постраждало внаслідок негоди, куди звертатися і хто має відшкодувати завдані збитки чи можливо її відшкодувати взагалі? 

Дедалі більше у нас з'являється комунікацій в електронному просторі, і захист персональних даних став актуальною темою. Тим більше, що останнім часом персональні дані українських громадян періодично з’являються в мережі Інтернет. Нещодавно поліція відкрила кримінальне провадження за фактом розповсюдження персональних даних українців у Telegram.

Що таке персональні дані та як їх захистити, роз’яснює директор Житомирського місцевого центру з надання БВПД Олександр Коваль.

Особливості працевлаштування неповнолітніх: правові нюанси, оплата праці, пільги та відповідні гарантії

Неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх. Проте, щодо охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці для них передбачено пільги.

Тож, перш ніж розпочати пошуки роботи, підліткам корисно було б ознайомитись з низкою положень Кодексу законів про працю України.

Права неповнолітніх у трудових правовідносинах роз’яснюють фахівці Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
   

вулиця Кооперативна, 9,

смт Володарка,

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська селищна рада