comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com

Рекомендуємо  

prezident
vr
uryad
rada
kyevrada
rda
Володарська районна рада
regcenter
regcenter
   

Форма входу  

   
   
Погода

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

ВОЛОДАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Київської області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від   28 травня 2019року                                                                              № 251

смт Володарка

Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації        на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

 

  

На виконання п.2 Указу Президента України від 21.05.2019 № 303/2019 " Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів ", керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет селищної ради вирішив:

  1. Відвести місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року згідно переліку:

1.1.Розміщення агітаційних наметів - пл.Миру, вул.Кооперативна (вздовж каштанової алеї від пл. Миру до відділення пошти).

1.2. Розміщення агітаційних плакатів, листівок інших агітаційних матеріалів - дошки оголошень по вул. Коцюбинського, 27 (приміщення магазину), вул. Кооперативна, 7 (біля приміщення «Салону краси»), вул. Кооперативна, 4 (приміщення Володарського РЦЗ), вул.Армійська, 4 (біля ринку «Олексій»);

1.3. Рекламні щити (білборди) – вул. Зарічна, 103, вул. Коцюбинського, 13, вул. Армійська, 12, вул.Кооперативна, 121.

  1. Комунальному підприємству «Володарка» забезпечити обладнання стендів, дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації     у відведених місцях та зняття передвиборних агітаційних матеріалів відповідно до строків, визначених чинним законодавством.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.

.

  

Селищний голова                                         Ю.В.Слободський

You have no rights to post comments

   
   

вулиця Кооперативна, 9,

смт Володарка,

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська селищна рада